Služby

GMGoffice Prievidza nie je bežný veľkoobchod so štandardným a nemenným sortimentom kancelárskych potrieb. Je to miesto s individuálnym prístupom a all inclusive službami. Váš nákup u nás nezačína strohým vyplnením objednávky a nekončí zaplatením účtu. Vážime si vás, preto vám ponúkame viac.

  • Tlač tlačív – GMGoffice Prievidza je majiteľom divízie tlačiarne Subako. Hospodárske a iné tlačivá pre vás tlačíme vo vlastnej réžii. To nám umožňuje flexibilnejšie reagovať na zmeny na trhu ako aj vaše požiadavky. Tlačivá od nás sú vždy aktuálne a v dostatočnom množstve.
  • Predaj na mieru – neobmedzujte sa na bežný štandard. Vyberajte podľa svojich individuálnych požiadaviek. Predaj kancelárskych potrieb a tlačív vám poskytneme aj s odborným poradenstvom, odporúčaniami a zvýhodnenými cenami v prípade dlhodobej spolupráce.
  • Doprava až k vám – objednaný sortiment dovezieme priamo do vašej firmy. Rozvozy robíme v rámci celého Slovenska. Dôkladné balenie je zárukou nepoškodenia tovaru počas prepravy. Naša doprava zas zabezpečí bezpečné a bezproblémové doručenie až k vám v požadovanom čase.
  • Reklamná činnosť – ďalšou z našich aktivít je reklamná potlač. Chcete svojich obchodných partnerov či zákazníkov obdarovať a zároveň im pripomenúť, že darček je od vás? Reklamné predmety vám nielen dodáme, ale aj potlačíme podľa vašej požiadavky. Nekupujte polovičný darček, keď môžete kúpiť rovno celý.