Spoločnosť GMGoffice s.r.o. Prievidza je výsledkom dlhoročných skúseností v oblasti veľkoobchodu a maloobchodu s kancelárskymi potrebami. Spoločnosť začala písať svoju históriu v roku 2005, odkedy sa venuje papierenskému sortimentu. Na začiatku bol malý obchodík pre individuálnych klientov, neskôr vznikla aj veľkoobchodná divízia poskytujúca sortiment a služby pre firmy.

Cieľom maloobchodnej divízie spoločnosti GMGoffice Prievidza je poskytovať špecializovaný papierenský sortiment, kreatívne a umelecké potreby pre hobby a tvorivé aktivity ako aj cenné rady a návrhy ako s výrobkami pracovať. Obchodík Paperstore nie je obyčajné papiernictvo. Je to miesto s atmosférou plné kreatívnych vecí, ktoré umožňujú rozvíjať zručnosti malých aj veľkých.

Veľkoobchodná divízia spoločnosti GMGoffice Prievidza sa orientuje na poskytovanie komplexného sortimentu a služieb pre firmy a spoločnosti. Cieľom je poskytnúť nielen základný sortiment pre kanceláriu, ale hlavne flexibilne reagovať na požiadavky a potreby zákazníkov, splniť ich očakávania na(d) mieru a uľahčiť im tak obstarávanie potrebného papierenského vybavenia do posledného detailu.

Tlač tlačív vo vlastnej tlačiarni umožňuje spoločnosti byť flexibilnou a promptne reagovať na požiadavky zákazníkov aj v tejto oblasti.

Dlhoročné skúsenosti, individuálny a zodpovedný prístup, overení dodávatelia a spoľahlivé značky, to všetko tvorí kvalitu, ktorú vám GMGoffice Prievidza ponúka pod jednou strechou. Neustále sledovanie nových trendov v oblasti kreatívnych aktivít, štandardov a aktualizácií na poli veľkoobchodu a vzdelávanie a ochota personálu vám umožnia nielen nakúpiť všetko potrebné, ale zároveň si odniesť užitočné rady a nápady a cítiť sa príjemne.

Veríme, že vaša návšteva u nás bude jednou z mnohých ďalších. Tešíme sa na vás.

Váš GMGoffice a PaperStore